Instrukcja zakładania konta krok po kroku

Zalecam rozpoczęcie Twojej przygody z olejkami od zestawu rejestracyjnego „Enrollment Kit”, który pozwala zaoszczędzić pieniądze ponieważ kupując go nie ma opłaty rejestracyjnej 20 euro netto (24,60 brutto).

Jeśli nie chcesz wybierać z gotowych zestawów, w okienku zacznij wpisywać nazwy olejków, które chcesz dodać do swojego zamówienia. Jeśli komponujesz swój własny zestaw, konieczne jest także dodanie broszury „DoTERRA Essentials” o wartości 20 euro netto (24,60 brutto), to opłata za członkostwo.  

Jeśli nie masz pewności, od którego zestawu najlepiej zacząć lub masz problem z założeniem konta skontaktuj się ze mną zanim się zarejestrujesz się ! Przy okazji pomogę Ci dobrać najlepsze olejki.

Drogą mailową dostaniesz informację o rejestracji, swój numer ID (do logowania się na stronie www.mydoterra.com) i fakturę do opłacenia. Do wartości zamówienia zostaje doliczona przesyłka 8,6 euro.

Kolejne zakupy możesz dokonywać logując się na nowe konto.

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie Wiesz jaką opcję wybrać lub czujesz się nie pewnie skontaktuj się ze mną mailem lub telfonicznie 605 096 096.  Chętnie Ci pomogę, odpowiem na pytania i doradzę najkorzystniejsze rozwiązania.

Pin It on Pinterest

Share This