Poznajmy się

Razem zawsze raźniej

Cześć,

Nazywam się Justyna Stępniewska i jak większość z nas staram się łączyć moje pasje z życiem rodzinnym i zawodowym – dążąc do upragnionej równowagi, w której elementem łaczącym wszystkie moje działania jest zdrowy styl życia.

Już jako nastolatka uchodziłam za tropicielkę ekologicznych produktów co w czasach bez internetu nie było łatwe. Uganiałam się za eko żywnością, sama robiłam kosmetyki i preparaty do sprzątania.

Mam to szczęście, że wiele nawyków służących zdrowiu wyniosłam z domu rodzinnego, gdzie stosowało się na co dzień zioła, robiło masę domowych przetworów i spożywało olbrzymie  ilości warzyw. Wybór studiów nie był zatem przypadkiem tylko nieustającą chęcią pogłębiania wiedzy o zdrowiu.

Dzisiaj jako dietetyk z holistycznym podejściem do życia przekonuję, że zdrowie w ogromnym stopniu zależy od stylu życia a w szczególności od tego co jemy, naszej aktywności fizycznej oraz umiejętności korzystania z dobrodziejstw natury.

Od tysięcy lat wiadomo o leczniczym działaniu roślin i ich wpływie na nasze zdrowie.

Zmiana miejsca zamieszkania też była decyzją służącą zdrowiu. Chciałam, aby moje dzieci wychowywały się w otoczeniu natury a ja mogłabym stać się dumną posiadaczką eko-ogródka a energię na cały dzień czerpać z porannego biegu z psem. I wszystko udało mi się osiągnąć.

To co zdecydowanie mnie pochłania to wszelkie formy edukacji: od wykładów, warsztatów poprzez indywidualne poradnictwo służące poprawie zdrowia. To jest moją pasją i sposobem  na życie.

Już od roku jestem zaangażowana w projekt dōTerra, związany z olejkami eterycznymi, które idealnie wpasowały się w moje wartości oraz przynoszą zaskakujące efekty w  prowadzonych dieto-terapiach. Pozwalają także na wyeliminowanie lub znaczne ograniczenie wszechobecnej chemii w naszych domach …… to wcale nie żart !

Dlatego zapraszam osoby, które chciałyby dowiedzieć się więcej o działaniu olejków i ich wpływie na zdrowie a może nawet przyłączyć się do mojej ekipy. Fajnie jest się cieszyć olejkami a może nawet zarabiać na pachnącym, zdrowym biznesie pomagając innym w odkrywaniu niesamowitych olejków znanych już od tysięcy lat.

Działamy razem  ?

Pin It on Pinterest

Share This