Działajmy razem

Załóż swoje konto doTERRA i kupuj
olejki  ze zniżkami  od 25% do 55%

Polecaj olejki i zarabiaj – to naprawdę prostsze niż myślisz !

Jeśli chcesz się jeszcze bardziej zaangażować w olejki to oprócz samego ich używania może warto pomyśleć również o zarabianiu.

Jeżeli chcesz i jesteś na to gotowa to nic Cię już nie powstrzyma,  a ja Ci w tym pomogę.

Czego potrzebuję na początek? 

Tak naprawdę niewiele. Najważniejsza jest decyzja, chęć i odrobina samodyscypliny. Wszystkie informacje otrzymasz ode mnie już na starcie. 

Ile muszę zainwestować?

Twoja inwestycja to przede wszystkim czas i nauka, bo jeśli chodzi o finanse, to biznes z olejkami można zacząć dosłownie od jednego olejku i założenia konta klienta hurtowego w doTERRA (konto kosztuje 20 euro netto), ale najlepiej zacząć pracę mając już zestaw olejków. Ja na początek rekomenduje zestaw Home Essentials lub Natural Solutions (ja od niego zaczęłam moją pracę) ale sprawdzi się też mniejszy Family Essentials.

Ile czasu zajmie mi praca?

To zależy od Ciebie: ile czasu możesz poświęcić, jak jesteś zdeterminowana, czy umiesz zorganizować swój czas. Są osoby, które wykonają więcej pracy w godzinę niż inne przez 10 godzin albo więcej. Ale podstawa to systematyczność i codzienny rozwój osobisty – bez tego nie da się prowadzić tego biznesu. Masz codziennie do wykonania kilka czynności, które w skali całego roku prowadzą do wielkich rezultatów. Ja oczywiście pomogę Ci zorganizować ten czas i wybrać zadania przynoszące efekt, żeby tego czasu niepotrzebnie nie tracić.

Kiedy zacznę zarabiać?

To również zależy głównie od Ciebie – doTERRA wypłaci Ci premię od zakupów osób, które wyedukowałaś. Zależy ile zorganizujesz lekcji o olejkach, jak wielu osobom o nich opowiesz i czy będziesz potrafiła wytłumaczyć im, do czego mogą używać olejki w życiu. Zatem im większej liczbie ludzi pomożesz – tym wypłata będzie większa i szybciej. Ja zaczęłam zarabiać w drugim miesiącu mojej pracy, ale  pierwszy poświęciłam na intensywną pracę.

Ale ja nie chcę zajmować się sprzedażą!

To najczęściej rodzi opory u każdego z nas ale po pierwsze, nie sprzedajemy nic poza swoją wiedzą i doświadczeniem – a to całkiem przyjemna sprzedaż.
Po drugie, osoby, które do nas przychodzą  same kupują olejki od doTERRA, my możemy im jedynie podpowiedzieć najkorzystniejszą dla nich opcję.
Po trzecie, każdy, ale to absolutnie każdy z nas coś sprzedaje. Swoją osobę szefowi, swoje usługi, produkty, wiedzę. Nawet matka sprzedaje dzieciom warzywa w formie takiej, uzyskując wynagrodzenie w postaci ich zdrowia. Więc nie demonizujmy tej sprzedaży, to tylko zwykła wymiana: ktoś ma coś, co chce mieć ktoś inny to wymieniają się towarami, pieniędzmi, usługami czy przysługami. Tak było od początku świata i będzie zawsze.

Ale nie martw się na zapas, ja na pewno do sprzedawania produktów nie będę Cię namawiać ale do zdobywania wiedzy na pewno.

Jak się do tego zabrać? Od czego zacząć?

Napisz do mnie, a ja poprowadzę Cię krok po kroku. Dołączysz do naszego zespołu i grupy na Facebooku, dostaniesz materiały i komplet szkoleń online lub  stacjonarnych. Co tydzień możesz wziąć udział w naradach zespołu, poznasz inne osoby, które tak jak Ty, dopiero zaczynają. Zaczniesz uczestniczyć w lekcjach o olejkach eterycznych, które prowadzimy i będziesz się uczyć przez działanie. Cały czas będę dostarczać Ci wsparcia i wiedzy, której będziesz potrzebowała. Nic na razie nie musisz umieć, ja też zaczynałam  „od zera” i wiem jak to jest. I uwierz mi, będzie dobrze!

Skontaktuj się ze mną przez formularz kontaktowy lub napisz wiadomość na Facebooku.

Czekam na Ciebie !

Skontaktuj się wysyłając e-mail:

8 + 3 =

Pin It on Pinterest

Share This